Wpisy zaznaczone tagiem ‘zapalniczka’

Zapalniczka miniaturowa

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka miniaturowa Najnowszy wynalazek, który wyszedł spod maszyn produkcyjnych z Pensylwanii na pewno zachwyci nas na długi okres czasu i zachęci do częstszego rozglądania się za rzeczami małymi i schludnymi. Miniaturowa zapalniczka mieści około 4 razy więcej gazu niż tradycyjna a jest około 3 razy mniejsza od swojej tradycyjnej odpowiedniczki! Jest to zatem kolejny wielki krok w kierunku przenośnego kieszonkowego świata, który nas zapewne czeka w niedalekiej przyszłości. Miniaturowa zapalniczka posiada też dodatkową funkcje mierzenia temperatury w pomieszczeniu i sprawdzania ilości dostępnego tlenu! Nie jest to może najpotrzebniejszy gadżet ale na pewno nie odmówi go sobie żaden ceniący siebie bogaty snob. Jak tez możecie się domyślać zapalniczka nie będzie należała do najtańszych gadżetów jakie będą dostępne na naszym rynku w tym roku. Będzie zajmowała miejsce nr 3.

Tagi: , , , ,

Zapalniczka żarowa

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka żarowa Specjalna oferta dla marynarzy! Ile razy próbowałeś przy ośmiu stopniach w skali Beauforta bezskutecznie zapalić papierosa, który mógł być Twoim ostatnim? Koniec z tym! Zapalniczka żarowa to niezawodny, potężny płomień nawet przy największym deszczu i najsilniejszych wiatrach! Już nigdy Cię nie zawiedzie! Do każdej zapalniczki dołączamy plecaczek z butlą gazową – cóż, energia nie bierze się znikąd. Nasza zapalniczka żarowa czerpie swoją potężną moc z dziesięciolitrowego zbiornika z propan-butanem. W razie potrzeby można go podłączyć do kuchenki albo latarni gazowej. Jako zasilanie zapalniczki starczy na przypalenie jednej paczki, należy też pamiętać, by nie stosować jej w pomieszczeniach zamkniętych, gdyż silny płomień może zmienić nam organizację mieszkania bądź kolor skóry dzieci. Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej piętnastego roku życia ani dla osób lżejszych niż 50kg, gdyż może unieść na dużą wysokość w powietrzu – im większy zbiornik gazu, tym wyższa wysokość i w rezultacie bardziej bolesny upadek, więc nie należy zapalniczki traktować jako środek transportu. W razie, gdybyś był daleko od źródła gazu, możesz spróbować zastąpisz propan-butam porządnym bąkiem po obiedzie.

Tagi: , , , ,

Zapalniczka ogrzewana

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka ogrzewana Zapewne każdy z nas miał w życiu przynajmniej parę razy taką sytuację, ze zmarzły mu/jej ręce. Zima bywa bardzo sroga i nie ugięta zwłaszcza ze nie zawsze posiadamy ze sobą rękawiczki nieraz specjalnie nie biorąc nie obawiając się chłodu a nieraz po prostu zapominając. A czy potrafimy zliczyć ile razy tego żałowaliśmy ? To chyba nie powinno być trudne :) Na pewno bardzo wiele. Niestety w dzisiejszych czasach coraz częściej zapominamy o wielu sprawach przez co zaniedbujemy kolejne. Nasze zmarznięte ręce są kolejnym problemem z, którym niestety nie potrafimy sobie najlepiej radzić. Powód? nie wiemy po prostu jak temu przeciw działać i zapobiec. Aby nasze ręce były zawsze ciepłe i ogrzane. Najlepszym ostatnio wymyślonym sposobem okazuje się właśnie ogrzewana zapalniczka, która jest bardzo zmyślnym urządzeniem pomagającym nam w utrzymaniu kontroli nad rękami.

Tagi: , , , ,

Zapalniczka do kuchenki

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka do kuchenki Celem całkowitego nasycenia rynku zapalniczkami postanowiliśmy wprowadzić na rynek niezawodną, elektryczną zapalniczkę do kuchenki! Zapalniczka wytwarza łuk elektryczny zdolny być może przewrócić łosia, ale nie zalecamy stosowania jej w tym celu, gdyż od 2002 roku obowiązuje moratorium na łosie i nie wolno na nie polować. A poza tym, Polski Związek Łowiecki nie dopuszcza do użytku łowieckiego zapalniczek kuchennych, choć być może po przyjęciu się naszego produktu na rynku zajdą odpowiednie zmiany w regulaminie myśliwskim. Zapalniczka docelowo ma służyć podpalaniu kuchenki z braku zapałek. Skąd więc taka moc łuku elektrycznego? Przewidzieliśmy, że kuchenka kuchence nierówna – jednej wystarczy malutka iskierka od wełny i pałki winylowej, innej potrzeba pręta spawalniczego. By więc wyjść naprzeciw różnym potrzebom naszych potencjalnych klientów, zastosowaliśmy maksymalne możliwe napięcie. Ciekawostka – nasze zapalniczki były wykorzystane w pierwszych trzech częściach Gwiezdnych Wojen, a działanie kilku z nich naraz możemy zaobserwować w scenie walki Luke’a Skywalkera z Imperatorem Palpatine. Skuteczność, efektowność i kupa zabawy – to od lat nasza dewiza.

Tagi: , , , ,