Wpisy zaznaczone tagiem ‘ogień’

Zapalniczka żarowa

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka żarowa Specjalna oferta dla marynarzy! Ile razy próbowałeś przy ośmiu stopniach w skali Beauforta bezskutecznie zapalić papierosa, który mógł być Twoim ostatnim? Koniec z tym! Zapalniczka żarowa to niezawodny, potężny płomień nawet przy największym deszczu i najsilniejszych wiatrach! Już nigdy Cię nie zawiedzie! Do każdej zapalniczki dołączamy plecaczek z butlą gazową – cóż, energia nie bierze się znikąd. Nasza zapalniczka żarowa czerpie swoją potężną moc z dziesięciolitrowego zbiornika z propan-butanem. W razie potrzeby można go podłączyć do kuchenki albo latarni gazowej. Jako zasilanie zapalniczki starczy na przypalenie jednej paczki, należy też pamiętać, by nie stosować jej w pomieszczeniach zamkniętych, gdyż silny płomień może zmienić nam organizację mieszkania bądź kolor skóry dzieci. Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej piętnastego roku życia ani dla osób lżejszych niż 50kg, gdyż może unieść na dużą wysokość w powietrzu – im większy zbiornik gazu, tym wyższa wysokość i w rezultacie bardziej bolesny upadek, więc nie należy zapalniczki traktować jako środek transportu. W razie, gdybyś był daleko od źródła gazu, możesz spróbować zastąpisz propan-butam porządnym bąkiem po obiedzie.

Tagi: , , , ,

Zapalniczka do kuchenki

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka do kuchenki Celem całkowitego nasycenia rynku zapalniczkami postanowiliśmy wprowadzić na rynek niezawodną, elektryczną zapalniczkę do kuchenki! Zapalniczka wytwarza łuk elektryczny zdolny być może przewrócić łosia, ale nie zalecamy stosowania jej w tym celu, gdyż od 2002 roku obowiązuje moratorium na łosie i nie wolno na nie polować. A poza tym, Polski Związek Łowiecki nie dopuszcza do użytku łowieckiego zapalniczek kuchennych, choć być może po przyjęciu się naszego produktu na rynku zajdą odpowiednie zmiany w regulaminie myśliwskim. Zapalniczka docelowo ma służyć podpalaniu kuchenki z braku zapałek. Skąd więc taka moc łuku elektrycznego? Przewidzieliśmy, że kuchenka kuchence nierówna – jednej wystarczy malutka iskierka od wełny i pałki winylowej, innej potrzeba pręta spawalniczego. By więc wyjść naprzeciw różnym potrzebom naszych potencjalnych klientów, zastosowaliśmy maksymalne możliwe napięcie. Ciekawostka – nasze zapalniczki były wykorzystane w pierwszych trzech częściach Gwiezdnych Wojen, a działanie kilku z nich naraz możemy zaobserwować w scenie walki Luke’a Skywalkera z Imperatorem Palpatine. Skuteczność, efektowność i kupa zabawy – to od lat nasza dewiza.

Tagi: , , , ,

Zapalniczka z blokadą

Kategoria: Zapalniczki

Zapalniczka z blokadą Jeśli masz w domu małe dzieci, a lubisz sobie wyskoczyć na szluga na balkon, powinieneś się zaopatrzyć w zapalniczkę z blokadą. Małe dziecko nie będzie w stanie jej zapalić, możesz więc być spokojny o swoje mieszkanie, nie wyleci w powietrze ani nie stanie w płomieniach, nie będziesz też musiał martwić się o to, czy Twoje kilkuletnie dziecko pali – możesz spokojnie zostawić na widoku swoje ulubione papierosy. Dziecko i tak nie będzie w stanie go zapalić, najwyżej może je przeżuć, ale to nie grozi mu rakiem płuc. Zapalniczka jest w mało przystępnej cenie 5zł, ale w sytuacji takiej, jak powyższa, inna zapalniczka nie wchodzi w grę. Drodzy rodzice! Uważajcie na swoje dzieci! A jeśli one będą miały dzieci, niech czynią tak, jak Wy, i stosują zapalniczkę z blokadą firmy Zapalniczka Z Blokadą, a ich mieszkania będą równie bezpieczne jak Wasze. Zapalniczka z blokadą chroni ponadto od złych uroków i nie zapali Ci się sama w kieszeni i nie spowoduje pożaru najważniejszych części ciała. Zapalniczki takie są do nabycia w każdej kasie biletowej dworców kolejowych, więc kiedy przyjeżdżasz do nowego miasta, nie musisz się zastanawiać, gdzie ją znaleźć. Polecamy! Sam Jerzy Urban ma takich trzynaście!

Tagi: , , , ,